trešdiena, 2011. gada 9. februāris

Vistas fileja ar siera-diļļu pildījumu

Vētra turpinās! Tā vismaz ziņās stāsta. Man gan, mājās sēžot, vētra neuztrauc.
Mani uztrauc ko gatavot pusdienās/vakariņās. Šodien secināju, ka šis blogs uzliek baigo pienākumu. Vairs nevaru tā neiespringt uz vakariņu gatavošanu kā agrāk. Tomēr jāpiedomā ko gatavot/negatavot. Kas ir man pa spēkam un kas nav. Varētu jau likties mierā, bet nevaru - atkarība. Baigi, es jums teikšu. Ģimene protams priecājās. Vīrs tik jautri trallina, ka jūtas kā labākajā restorānā. Gandrīz katru dienu kaut kas jauns un garšīgs.
Tad nu šodien cīnoties ar slinkumu un tādu kā panīkumu, domāju, ko pagatavot. Izdomājos gan šā gan tā, līdz atcerējos, ka vīrs kādu laiku atpakaļ dīca, lai uzcepu pildīto vistas fileju. Tākā nekādas citas alternatīvas man padomā nebija. Paliku pie šīs pašas idejas. Noēdāmies kā rukši!


Tātad, mums vajadzēs:
4gab. vistas filejas
200gr. siera
buntīte diļļu
3 olas
rīvmaize
garšvielas
eļļa

Sākumā sakapājam dilles un sarīvējam sieru. Bļodā šīs sastāvdaļas samaisam kopā.Pēc tam ņemam vistas fileju un ar asu nazi pārgriežam uz pusēm. Pēc tam tās viegli izklapējam, apkaisam ar sāli un pipariem un liekam pildījumu iekšā. Es liku apmēram 1 ēdamkaroti. Tad rūpīgi satinam.Kad visa vista satīta, sakuļam 3 olas un atsevišķā šķīvī ieberam rīvmaizi. Liekam pannu karsēties un ielajam kārtīgu šļuku eļļas.

Ņemam vistas filejas rullīti, iemērcam sakultajā olā, pēc tam rīvmaizē, tad atkal olā un atkal rīvmaizē. Un liekam uz pannas cepties. Uz vidēji lielas uguns apcepam no visām pusēm smuki brūnus. Kad siers sācis kust, tad rullītis ir gatavs.
Nu lūk, vakariņas gatavas! Ar salātiem, kā reiz, pašā laikā. Pildījumā var likt ko vien sirds kāro. Siers un dilles ir pats vienkāršākais pildījums no visiem pildījumiem.
Lai labi garšo!

5 komentāri:

  1. Šovakar taisīšu vakariņās! Jau satinu gaļiņu, tik diļļu vietā izmantoju pētersīļus (jāiztiek, ar to, kas ir mājās).. Un aizmirsu par sāli un pipariem - tos pielikšu pie olas!
    Paldies par ideju :)

    AtbildētDzēst
  2. atverot ledusskapi sapratu ka ir filejiņa un siers nolīdis stūrī, tpc nolēmu pameklēt kādu recepti, uzdūros uz šīs, lieliski, šobrīd pusdienoju, gardi sanācis!

    AtbildētDzēst